Integracja GPS Guardian z TimoCom

Wielu klientów pyta o możliwość udostępnienia pozycji pojazdu w prosty sposób dla swojego klienta. GPS Guardian od dawna oferuje tego typu rozwiązanie – wszystko dzięki rozbudowanym prawom, które można nadawać użytkownikom. Teraz zintegrowaliśmy GPS Guardian z giełdą transportową TimoCom. Zaloguj się na swoje konto w TimoCom i udostępnij pozycję swojego pojazdu bezpośrednio zleceniodawcy.

To proste. Teraz jesteśmy TC eMap Ready.

Integracja GPS Guardian z giełda transportową TimoCom

Wielu klientów pyta o możliwość udostępnienia pozycji pojazdu w prosty sposób dla swojego klienta. GPS Guardian od dawna oferuje tego typu rozwiązanie – wszystko dzięki rozbudowanym prawom, które można nadawać użytkownikom. Teraz zintegrowaliśmy GPS Guardian z giełdą Timocom. Zaloguj się do na swoje konto w TimoCom i udostępnij pozycję swojego pojazdu bezpośrednio zleceniodawcy.

To proste. Teraz jesteśmy TC eMap Ready.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
24 godzin.

lub zobacz cennik
0
0
Wyślij zapytanie