Monitoring GPS Wrocław

Już od ponad 10 lat świadczymy usługi monitoringu GPS. Wszystko rozpoczęło się we Wrocławiu, ale szybko nasza działalność zyskała zasięg ogólnopolski.

Monitoring GPS Wrocław - czarno-białe zdjęcie Wrocławia

Monitoring GPS Wrocław i nieustanny rozwój

Wrocław jest miastem, gdzie zagęszczenie firm oferujących usługi do zarządzania flotą jest jednym z największym. Jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni, ponieważ wiemy, że tylko nieustanny rozwój, ulepszanie naszej usługi, zdobywanie doświadczenia i dzielenie się nim z naszymi klientami zapewni nam miejsce na podium. Korzystamy z najnowszych narzędzi i dostarczamy kompletny system do zarządzania flotą, który jest odpowiedzią na wszystkie problemy generowane przez zarządzane zasoby mobilne.

Jak rozpocząć przygodę z Monitoringiem GPS?

Pierwszym krokiem powinno być określenie celu, wiele firm zakłada systemy lokalizacyjne głównie z pobudek związanych z czynnikiem ludzkim. Nie jest to oczywiście błędem, ale jeżeli spojrzymy na szersze spektrum, to okaże się, że system do zarządzania flotą pomoże Ci w:

Czy nawet obniżeniu emisji spalin do atmosfery. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie wyzwania stoją przed Tobą przed zakupem polecamy ten artykuł.

Monitoring GPS Wrocław, a instalacja systemów do zarządzania flotą

Żyjemy w mieście, którego intensywność ruchu drogowego stoi na bardzo wysokim poziomie. Dlatego jako przedsiębiorca i właściciel floty powinieneś zadbać o optymalizację firmowych kosztów. Na rynku według raportu GE Capital, aż 51% firm biorących udział w tym badaniu wykorzystuje systemy GPS, których pozytywny wpływ obniża ilość zdarzeń drogowych, pracę na biegu jałowym czy ilość nadgodzin. Teraz czas, abyś wsparł swoją flotę najnowszą technologią i uzyskał satysfakcjonujące wyniki.

Wyślij zapytanie 

Instalujesz systemy GPS, zostań częścią naszego zespołu

Zainteresowanie systemami do zarządzania flotą jest coraz większe, standardem są już skomplikowane instalacje z podłączeniem do szyny CAN, instalacją sondy paliwowej, przepływomierza, zabezpieczeniem baku czy identyfikacji kierowcy. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług, natomiast naszym instalatorom najwyżej jakości wsparcie merytoryczne naszego działu technicznego. Możesz zostać częścią naszego zespołu, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.