Namierzanie telefonu – zdalna lokalizacja

Dzięki współpracy z producentami dedykowanych aplikacji na szereg platform – Rikaline uruchamia usługę namierzania telefonów komórkowych.

Namierzanie telefonów z GPS Guardian - zdalna lokalizacja

Dzięki współpracy z producentami dedykowanych aplikacji na szereg platform – Rikaline uruchamia usługę namierzania telefonów komórkowych. Od teraz posiadając kompatybilny telefon z wbudowanym modułem GPS możesz śledzić go i namierzać dzięki platformie GpsGuardian.pl. Wspierane telefony oparte na systemie Android (Samsung Galaxy, HTC Desire, …) oraz iOS (iPhone, iPad) w każdej wersji.

 

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.