Nowe raporty 2016

W nowych technologiach uwielbiam to, że ułatwiają ludziom życie. W GPS Guardian też to robimy, stąd pojawił się pomysł na nowe raporty, których celem jest ulepszenie jakości pracy nad danymi monitorowanych pojazdów.

Nowe i lepsze raporty GPS Guardian

Nowy moduł jest intuicyjny, użyteczny oraz przyjazny dla oka. Przeprowadzaliśmy gruntowny „remont”, jednak wprowadzając zmiany mieliśmy na uwadze, aby działanie raportów opierało się na znanej już mechanice. Jestem przekonany, że praca w nowym ekosystemie będzie jeszcze przyjemniejsza.

Raporty możesz aktywować już dziś, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem obsługi klienta – zachęcam do kontaktu przez komunikator na aplikacji GPS Guardian.

Dowiedz się więcej o raportach GPS Guardian 2016

Domyślnie aktywowane są 3-standardowe raporty:

– Reguły zdarzeń,
– trasy i postoje,
Ewidencji czas pracy kierowców.

Pozostałe raporty aktywowane są na zamówienie, dotyczą one wybranych stacji telemetrycznych i wymagają uiszczenia opłaty aktywacyjnej. Więcej informacji można uzyskać w BOK GPS Guardian.

 

 

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.