Dostęp do raportów 3.0 dla każdego

System GPS Guardian został uzbrojony w najnowsze raporty 3.0, dzięki którym z wielką łatwością można tworzyć dowolne szablony i następnie generować je bezpośrednio na e-mail. Dostęp do raportów 3.0 – bezpłatnie dla wszystkich klientów.

Dostęp do raportów 3.0 dla każdego GPS Guardian

Na starcie udostępniamy trzy szablony nowych raportów 3.0, które dostępne są po zalogowaniu się na platformie GPS Guardian, z poziomu menu Raporty. System tworzenia szablonów jest bardzo elastyczny. W ofercie dostępne są: raport dotyczący tras i postojów (możliwa wersja rozszerzona) oraz tankowania. Główną nowością jest możliwość otrzymywania raportów bezpośrednio na email w wybranym formacie danych (w tym dla programu Microsoft Excel – format CSV). Nowe wersje raportów mogą być tworzone pod zapotrzebowanie klientów. Zamówienia na nowe raporty, jak i uwagi do nich proszę składać przez formularz na stronie.

Dostęp do raportów 3.0 –  bezpłatnie dla wszystkich klientów.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.