Tutorial II – Geoogrodzenia

Geogrodzenie to obszar który wyznaczamy na mapie, i definiujemy czy chcemy otrzymać powiadomienia za każdym razem gdy pojazd do wyznaczonego obszaru wjedzie czy wtedy gdy go opuszcza.

Tutorial II - Jak tworzyć geoogrodzenia na platformie monitoringu GPS Guardian

Definiowanie Geoogrodzeń jest niezwykle przydatne np. wtedy kiedy chcemy być pewni, że nasi kierowcy nie opuszczają miasta, lub na przykład wtedy gdy chcemy być pewni, że nasz pojazd w godzinach nocnych nie opuści parkingu. Zapoznaj się z poniższym materiałem, żeby zdobyć niezbędną wiedzę do swobodnego zarządzania geoogrodzeniami.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
24 godzin.

lub zobacz cennik
0
0
Wyślij zapytanie