Elastyczne raportowanie

Oglądanie pojazdów na mapie szybko przestaje wystarczać. Szanuj swój czasu i skorzystaj z informacji z podsumowaniem pracy pojazdów oraz raportujących ich nieprawidłową eksploatację. Skorzystaj z naszych standardowych lub zaawansowanych raportów. Za niewielką jednorazową opłatą możemy je dodatkowo dostosować do Twoich potrzeb.

Elastyczne raportowanie danych z monitoringu GPS

Elastyczny system pozwala nam stworzyć spersonalizowane raporty na bazie zebranych informacji i przyjętych założeń. Możemy łączyć informacje o trasach, prędkościach, postojach, geoogrodzeniach i punktach własnych użytkownika (POI). Możemy dodatkowo nanieść dane o spalaniu, obrotach silnika czy temperaturze chłodni. W efekcie możesz uzyskać przejrzysty obraz pracy swojej floty pojazdów, którego stworzenie w sposób ręczny zajęłoby godziny pracy. Nasz raport dostaniesz o zaplanowanej porze prosto na swój adres email w postaci tekstowej, PDF lub pliku CSV do dalszej analizy. Co dzień, co tydzień, co miesiąc lub na żądanie.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.