GPS Guardian Spy 2 – 5 lat bez zasilania

Technologia GPS jest skutecznym narzędziem do śledzenia osób oraz przedmiotów, jednak utrudniony dostęp do zasilania sprawia, że sprawdza się tylko przez krótki czas. Rozwiązaniem jest GPS Guardian Spy 2 firmy Rikaline, który może pracować bez doładowywania baterii nawet przez 5 lat.

nadajnik GPS Guardian Spy 2 – 5 lat bez zasilania

GPS Guardian Spy 2 to urządzenie monitorujące w czasie rzeczywistym, które zostało zaprojektowane z myślą o pracy w wyjątkowo trudnych warunkach. Zamknięty w aluminiowej obudowie lokalizator jest zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wyróżnia się klasą odporności IP67, co oznacza, że jest pyłoszczelny i nawet czasowe zanurzenie w wodzie nie wpłynie na jego funkcjonowanie. Można zatem stosować go do ochrony łodzi oraz innych obiektów narażonych na wpływ wilgoci. W dodatku działa w szerokim przedziale temperatur od -20° do 70° C.

Producent wyposażył urządzenie w 3 tryby działania baterii, dzięki czemu można dostosować konfigurację do własnych potrzeb. Główną różnicę pomiędzy nimi stanowi częstotliwość przesyłania informacji. Raporty mogą być wysyłane nawet co 12 sekund, dzięki czemu każdy ruch zostanie zarejestrowany. Będąc w trybie uśpienia, lokalizator w zależności od ustawień uaktywnia się poprzez: timer, alarm lub w momencie zmiany położenia. W maksymalnie oszczędnym trybie GPS Spy 2 może pracować nawet przez 5 lat, wysyłając w tym czasie 736 raportów o lokalizacji.

Zaletą tego lokalizatora jest bardzo łatwy montaż, którego możemy dokonać samodzielnie. Do obudowy przymocowane są magnesy, które umożliwiają szybkie przyczepienie urządzenia do dowolnego metalowego obiektu. GPS Guardian SPY 2 komunikuje się drogą radiową, także jedyne na co trzeba zwrócić uwagę wybierając lokalizację to dobra łączność z sieciami GPS i GSM.

Chcąc rozpocząć korzystanie z urządzenia, wystarczy je włączyć za pomocą przycisku. Obsługuje się je za pomocą dowolnego telefonu komórkowego, wysyłając wiadomość tekstową na numer przypisany do odbiornika. Pozwala to być na bieżąco niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy.

Informacje dotyczące położenia pojazdu możemy sprawdzić logując się na platformę www.gpsguardian.pl lub wysyłając odpowiednią komendę, by otrzymać je bezpośrednio na telefon komórkowy.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.