GpsGuardian 2 – nowa odsłona lokalizatora

Firma Rikaline wprowadziła do swojej oferty udoskonaloną odsłonę osobistego lokalizatora GpsGuardian – GpsGuardian 2. Jego funkcjonalność i niewielkie gabaryty umożliwiają szereg możliwości dla monitoringu osób, pojazdów czy wartościowych przesyłek.

Zdjęcie retro nadjanika Gps Guardian 2 – nowa odsłona lokalizatora

GpsGuardian 2 w stosunku do swojego poprzednika oferuje wiele innowacji. Ten zaawansowany lokalizator został wyposażony w moduł GSM/GPRS umożliwiający monitorowanie za pomocą dwóch kanałów komunikacji – platformy internetowej oraz telefonu komórkowego. Dzięki niemu można sprawdzić nie tylko aktualną pozycję dowolnych obiektów w czasie rzeczywistym, ale również wiele innych parametrów, co pozwala skutecznie chronić mienie, np. zapobiegać kradzieży wartościowych maszyn budowlanych czy przesyłek, a także dbać o bezpieczeństwo osób.

Dodatkowo lokalizator posiada wbudowany czujnik, umożliwiający aktywację sygnału alarmowego w przypadku detekcji ruchu (lub jego braku), rozładowania baterii i przekroczenia prędkości. Powiadomienie o alarmach przesyłane jest bezpośrednio na skonfigurowany numer telefonu w formie tekstowej, drogą mailową lub poprzez platformę www.gpsguardian.pl. GpsGuardian 2 pozwala zadbać o bezpieczeństwo i dyskrecję działania dzięki kilku dodatkowym funkcjom. Wyposażony jest w alarmowy przycisk SOS, dzięki któremu można połączyć się z trzema zdefiniowanymi numerami. Jest także zaopatrzony w czuły mikrofon oraz głośnik. Dzięki temu urządzenie jest wielofunkcyjne: sprawdza się np. jako prosty telefon dla osób starszych (pozwala wykonywać i odbierać połączenia za pomocą jednego przycisku), ułatwia komunikację z pracownikiem wyposażonym w urządzenie czy umożliwia skuteczny podsłuch.

Osobisty lokalizator GpsGuardian 2 wyróżnia się wyjątkową łatwością obsługi i trwałością. Dzięki zastosowaniu baterii jest nie wymaga okablowania oraz instalacji oprogramowania – jest gotowy do działania od momentu uruchomienia. Zaawansowane opcje oszczędności energii umożliwią do 850 godzin pracy przy uzyskiwaniu pozycji na żądanie działając na baterii rozszerzonej, a nawet trzy lata w trybie uśpienia. Małe gabaryty i doskonała trwałość sprawi, że urządzenie sprawdzi się nawet w bardzo trudnych warunkach.

Twórcy nowej odsłony lokalizatora zadbali o wygodę jego użytkowania. Żywotność urządzenia można zwiększyć dzięki dwóm opcjom powiększenia baterii: 2750 mAh i 11500 mAh. W ofercie jest także – dedykowane do GpsGuarian 2 – skórzane etui, które ochroni sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.