Monitoring motorówek

Planujesz wyprawę na odległe wody i chcesz pokazać bliskim oraz znajomym Twoją lokalizację? Czy może, obawiasz się o swoją łódź, motorówkę czy jacht i chcesz po prostu zabezpieczyć się przed kradzieżą? Dobrze, że zainteresowałeś się monitoringiem GPS motorówek, jachtów i innych pojazdów morskich.

Monitoring GPS statków, skuterów czy motorówek z GPS Guardian

Najważniejsze rzeczy, jakie powinieneś wiedzieć na początek są następujące: Instalacja podstawowego wodoodpornego nadajnika GPS zabierze Ci maksymalnie 15 minut, lokalizator zapewni Ci wszystkie dane lokalizacyjne i informacje o danych peryferyjnych, oraz dodatkowo będziesz mógł ustawić specjalne geoogrodzenia. Wszystkie informacje zebrane przez GPS zostaną czytelnie wyświetlone na platformie GPS – od tego momentu będziesz miał pełną kontrolę. Dla bardziej wymagających użytkowników oddajemy do dyspozycji lokalizatory satelitarne, które dostarczą pozycję łodzi w każdym miejscu na ziemi. Wszystkie urządzenia są stworzone z myślą o użytkownikach morskich środków lokomocji, gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz zabezpieczenia przed ekstremalnymi warunkami. Monitoring GPS motorówek, to sposób na szybkie zabezpieczenie swoich morskich aktywów.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.