Śledzimy najszybsze łodzie motorowe – UOR 2014

Nieustannie głosimy hasła o tym, że lokalizujemy wszystko i wszędzie oraz że GPS Guardian to jedna z najbardziej uniwersalnych platform monitoringu GPS. Tak odważna postawa często weryfikowana jest poprzez składane przez naszych klientów zapytania. Tym razem padło na to, że nasz lokalizator GPS Logistic PRO został zamontowany w jednych z najszybszych motorówek „In the World” – jakby to powiedział Jeremy Clarkson.

Dla naszego partnera ze Szwecji dostarczyliśmy nadajniki GPS Logistic PRO, które miały posłużyć do monitoringu w czasie rzeczywistym bardzo widowiskowej dyscypliny – wyścigów łodzi motorowych „Upsalla offshore race 2014”. Te osiągające blisko 160 km/h wodne rakiety, rozbijające fale, niczym pług śnieg, sprawiają frajdę dla widowni jedynie w momencie… kiedy je widzą, rzecz jasna. Ta chwila jest jednak bardzo krótka i trwa zaledwie kilka sekund. Organizatorzy z racji tego wpadli na pomysł, żeby przedłużyć wyścigowe emocje swoim widzom, przez udostępnienie aplikacji z podglądem na żywo pozycji motorówek.

„Żaden lokalizator GPS nie ucierpiał podczas zawodów”

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.