Darmowy roaming w EU? Proszę bardzo, pół roku za darmo!

Twoje pojazdy poruszają się po Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii? Jeżeli tak, to powinieneś zainteresować się tym, że od jutra pomniejszemu ulegają stawki za transmisję danych. Nasza oferta będzie jeszcze lepsza! Teraz podpisując umowę na monitoring GPS, otrzymasz pół roku roamingu za darmo.

GPS Guardian -Monitoring GPS - Darmowy roaming w EU? Proszę bardzo, pół roku za darmo!

Urząd Komunikacji Elektronicznej przedstawił nowe stawki za roaming. Stawki uległy pomniejszeniu – teraz za minutę połączenia wychodzącego zamiast 1,22 zł zapłacimy 97 gr, natomiast za połączenie przychodzące 25 gr zamiast 36 gr. Najbardziej korzystnie na tle tych obniżek, wypada opłata za transmisję danych – 1 megabajt danych będzie kosztował 1,02 zł czyli, aż o 1,28 zł mniej niż dotychczas. Wszystkie wymienione powyżej kwoty są maksymalną stawką jaką przyjdzie zapłacić.

Jak te unijne regulacje wpływają na ofertę GPS Guardian? Po pierwsze, korzystnie – każdy nowy klient, który będzie zainteresowany monitoringiem GPS w Unii Europejskiej otrzyma pół roku roamingu w UE za 0 zł. Natomiast klienci, którzy będą przedłużali umowę, dostaną nową taryfę roamingową –  tańszą niż do tej pory.

Jeżeli dotychczas korzystałeś z monitoringu GPS w czasie rzeczywistym tylko na terenie Polski, a poza granicami wykorzystywałeś monitoring offline lub zmniejszałeś częstotliwość danych, teraz możesz zmienić swoje nawyki. Zadbaj o produktywność i bezpieczeństwo Twoich pojazdów w 100% i nie obciążaj się dużymi kosztami za dane w roamingu.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.