GpsGuardian i Play Mobile na Jedwabnym Szlaku

W magazynie „Expert Play” ukazał się artykuł na temat wyprawy na Jedwabny Szlak wspomaganej przez urządzenia GPS firmy Rikaline. Walka z czasem, problemami i własną wytrzymałością – tak w skrócie można nazwać trasę, jaką pokonali członkowie wyprawy motocyklowej przemierzając Jedwabny Szlak – pomogły im w tym urządzenia GPS zapewnione przez firmę Rikaline.

GpsGuardian i Play Mobile na Jedwabnym Szlaku

Trasa wyprawy liczyła ponad 16 tysięcy kilometrów , dlatego chcąc bezpiecznie pokonać tak długi odcinek, uczestnicy musieli zaopatrzyć się w szereg rozwiązań technologicznych.  Firma Rikaline wyposażyła ich motory w zaawansowane urządzenia GPS: dwa odbiorniki TwoNav Delta, będące połączeniem nawigacji samochodowej i off-roadowej oraz dwa lokalizatory GPS Logistic Pro, współpracujące z Platformą GPS Guardian, która umożliwiła monitorowanie uczestników wyprawy online. Dzięki monitoringowi GPS, internauci mogli na bieżąco śledzić poczynania uczestników wyprawy, oglądać pokonywane przez nich odcinki trasy czy też sprawdzać czas w jakim udało im się je przejechać. Całą trasę, czyli 16 025 km podróżnikom udało się przejechać w łącznym czasie około 10 dni.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
24 godzin.

lub zobacz cennik
0
0
Wyślij zapytanie