Tutorial XI – Strefy dozwolonej jazdy

Jeżeli Twoje pojazdy poruszają się po wcześniej zaplanowanych trasach powinieneś zainteresować się funkcją „Stref Dozwolonej Jazdy”. To opcja, która umożliwia zaplanowanie rekomendowanej trasy „otoczonej” wirtualnym geoogrodzeniem, którego każdego przekroczenie powoduje wysłanie alarmu na Twój telefon lub e-mail.

powiadomienia o oczekujących raportach GPS Guardian

Nasz tutorial „krok po kroku” przeprowadzi Cię przez proces tworzenia strefy dozwolonej jazdy w aplikacji monitoringu GPS Guardian. Poświęcisz na to mniej niż 5-minut, a korzyści z tego będą niewspółmiernie większe. Będziesz mógł wyznaczyć rekomendowane trasy, albo trasy niedozwolone. Optymalizuj sposób działania Twojej floty.

 Przed rozpoczęciem zabawy ze strefami dozwolonej jazdy, zachęcam do zapoznania się z tutorialem – reguły zdarzeń. W ten sposób zdobędziesz umiejętności tworzenia alarmów wjazdu lub wyjazdu z określonej strefy.

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, a
my skontaktujemy się
z Tobą w ciągu
24 godzin.

lub zobacz cennik
0
0
Wyślij zapytanie