Monitoring zarządzania krajobrazowego

Rozwój miejskich aglomeracji  bezpośrednio wpływa na redukcję przestrzeni zielonych. Z tego powodu, przed architektami krajobrazu stawiane jest trudne  wyzwanie, jakim jest właściwe zagospodarowanie terenu. Kolejną sprawą jest „przelanie” danych z papieru na rzeczywistość, czyli zarządzanie i kontrolowanie pracowników oraz maszyn podczas prac.

Monitoring GPS pojazdów do zarządzania krajobrazowego

Wdrożenie monitoringu GPS Guardian rozwiązuje standardowe problemy zarządców flot usług publicznych. Produktywność pracowników oraz maszyn, to jedna z ważniejszych kwestii nad którymi trzeba sprawować kontrolę. „Podopieczni opieszale zmierzają do pracy i bardzo szybko z niej uciekają” – powiedział Pan Jan jeden z zarządców firmy zagospodarowującej krajobraz miejski . Zarządcy dodatkowo martwią się nad jakością i dokładnością wykonanych prac w terenie, zmuszeni są do czasochłonnych inspekcji. Kolejną zagwozdką jest bezpieczeństwo, którego jak wiemy doskonale, nigdy nie za wiele. Koszty ubezpieczenia oraz kwestie odpowiedzialności za pracowników są kluczowe. Zamontowanie nadajników GPS rozwiązuje problemy oraz jasno wskazuje na problematyczne aspekty.

„Zamontowanie monitoringu Gps Guardian pomogło nam zwiększyć produktywność, teraz jedna osoba może zarządzać całym projektem”

Nasz zespół ma doświadczenie i możliwości, aby namierzyć i rozwiązać problemy w operacjach terenowych oraz zarządzaniu flotą kosiarek, koparek orz innych pojazdów czy maszyn. Pracowaliśmy z wieloma firmami z branży zarządzania krajobrazem. Nasze pracę rozpoczynamy od dopasowania optymalnego rozwiązania, następnie koordynowania montażu jednostki, wdrożenia aplikacji oraz przeprowadzenia specjalistycznego szkolenia online.

Kontrola czasu pracy i zwiększenie produktywności

Spojrzenie wewnątrz

„Monitoring Gps Guardian dał nam wgląd do aspektów, których nie mogliśmy do tej pory zobaczyć. Między innymi: długie przerwy obiadowe pracowników, szybka jazda pojazdami służbowymi, nierzetelne wykonywanie obowiązków” – powiedział Pan Jan przedstawiciel firmy zarządzającej architekturą krajobrazu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bez właściwych informacji zarządzanie jest bardzo trudne.  Zamontowanie nadajników GPS dostarczy Ci niezbędne informacje do podejmowania właściwych decyzji. Naszym zadaniem jest dopasowanie rozwiązania najlepszego dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami już dziś, dowiesz się więcej o produktach, które odmienią Twój biznes.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.