Monitorujemy śmigłowce na Polish Open Helicopter Cup 2014

W dniach 13-16 sierpnia 2014 roku lotnisko Przylep (obok Zielonej Góry) zostanie przestrzenią wyścigową dla śmigłowców! To własnie tam odbędzie się Polish Open Helicopter Cup 2014 – jedna z największych śmigłowcowych imprez w Europie. Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Lotnicze HELISPORT. Nasz lokalizator GPS Guardian PRO będzie lokalizował 15 helikopterów.

Aviatory planują - Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia do GPS Guardian

Historia zawodów śmigłowcowych sięga prawie 35 lat wstecz, kiedy to odbyły się pamiętne IV Śmigłowcowe Mistrzostwa Świata w Piotrkowie Trybunalskim. Od tego momentu, nie było podobnego wydarzenia w Polsce. Pomimo tego, Polska kadra narodowa została reaktywowana i od 2012 roku zdobyła już medale na MŚ i ME – świadcz y to o sporym potencjale naszej drużyny.

„Po raz pierwszy w historii zawodnicy będą mogli być śledzeni w czasie rzeczywistym podczas konkurencji nawigacyjnej. Nadajniki GPS Guardian PRO oraz platforma lokalizacyjna GPS Guardian umożliwi wyświetlenie na telebimach pozycji śmigłowców. Dzięki czemu, widzowie będą mogli oceniać precyzję pilotażu światowej czołówki sportu śmigłowcowego” – komentuje Jędrzej Wiler organizator Polish Open Helicopter Cup 2014.

Już od wielu lat współpracujemy z Lubuskim Aeroklubem, dlatego otrzymaliśmy możliwość wsparcia technologicznego tak ciekawego wydarzenia, jakim są śmigłowcowe mistrzostwa. Każda z załóg zostanie wyposażona w lokalizator GPS Guardian PRO, który będzie nadawał informacje lokalizacyjne w czasie rzeczywistym, przez co zapewni widzom śledzenie pozycji podczas wszystkich konkurencji

Zapraszamy wszystkich na lotnisko Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie koło Zielonej Góry, gdzie będziecie mogli podziwiać rywalizację najlepszych pilotów śmigłowcowych w Europie”

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się jak wprowadzać monitoring GPS w zgodzie z RODO i Kodeksem Pracy

Cześć, Nazywam się Jarek Nawigator i prowadzę GPS Guardian. Wraz z naszym całym zespołem dążymy do tego, aby pojęcia takie jak: M2M, GPS, GSM, telemetria i nie były już więcej niezrozumiałym zbitkiem słów, tylko technologiami, które skutecznie wykorzystasz w swoim biznesie. Nasze rozwiązanie GPS Guardian pomoże sprostać wyzwaniom związanym z zarządzaniem flotami samochodów osobowych, ciężarowych czy maszyn, umożliwi podniesienie wydajności i namierzy miejsca, gdzie Twoi pracownicy generują niepotrzebne koszty.